2010
Z důvodu rekonstrukce stránek jsou některé přímé "prokliky" už nefunkčí.


23.12.2010
Jsem v knihovně. Všude plno popsaného papíru, ale dělám, že nic nevidím a dál datluju do klávesnice své hlásky. Víte, někdy se mi stane taková věc... a mně vám to jde... takřka samo. Vzácné chvíle, kdy vznikají krásné samo-hlásky. Ale jindy, to se mi třeba stane jiná věc... a mně je vám najednou při psaní... i docela ouvej. No a s ou-vej, to pak vchází na světlo monitoru i slova s-ou-hláskami. A kouzelná hůlčička kursoru je tlačí, či vláčí křížem krážem tím virtuálním světem a přitom na mě pomrkává... jakoby nic. Jako by to bylo jen peříčko... jakoby muška jenom zlatá... pokračování v rubrice Rozmluvy ;-)

7.12.2010
NOVÝ CAINE JE NADOSAH!
PODLE NAŠEHO NEJMENOVANÉHO ZDROJE Z Fy. SISYFOS RECORDS PRÁVĚ DNES 7.12.2010 VYŠLO NOVÉ CAINOVO CD S NÁZVEM NADOSAH, KTERÉ BYLO NATOČENO S PŘEMKEM HAASEM V JEHO DOMÁCÍM STUDIU PyHa V PLZNI.


CD NADOSAH si můžete objednat na našich stránkách nebo zakoupit na koncertech Caina či skupiny Znouzectnost.
CD se prodává za lidovou cenu 100,- a abyste nekupovali zajíce v pytli, ZDE si můžete poslechnout tři písničky z alba a časem i nahlédnout do textů a dalších informací o albu NADOSAH.

1.12.2010
V sekci Alba přibyla další ukázka z chystané desky NADOSAH! Hezký poslech ;-)

15.11.2010
Nové CD už je NADOSAH! Každých cca 14 dní Vám přineseme takovou malou ochutnávku z desky, která by měla vyjít někdy kolem Vánoc. Stačí sledovat rubriku Alba :-)

A pro ty, kteří mají rádi kvízy, tu mám jednu takovou kvízovou otázku - O který z nástrojů je náš oblíbený Myšionář chudší a o který bohatší? a) pidimandolka, b) mandola, c) mandobanjo, d) basbazuka, e) mandokytara
Máte-li pocit, že jste o žádném z těchto nástrojů ještě neslyšeli, nezoufejte - stále ještě můžete soutěžit! Stačí si pročíst starší článek v Rozmluvách - Kterak Caine k dokonalému hudebnímu nástroji.. nepřišel a vypátrat, který nástroj tam Caine doposud nezmiňuje. No a poté zajít na koncert a zjistit, jaký nástroj už nikdy hrát neuslyšíte :-)

2.11.2010
V sekci Mp3 je ke stažení rozhovor z roku 2008 ze Sedlčan. Kazatel Míra Bísek zpovídá Caina, Fífu a Assu a na závěr je přidáno pár písní.. Tak hezký poslech! :-)

3.9.2010
S novým školním rokem tu máme i pár nových přírůstků. Tím nejpodstatnějším je taková malá ochutnávka z právě nahrávaného alba - to abyste věděli, že i když Caine přes léto nekoncertoval, v žádném případě ale nezahálel :-)
Také nám tu přibyl takový pseudo klípek na písničku Slon. Je to vlastně PowerPointová prezentace, ale my si to přesto troufáme nazývat klip
A abyste věděli, že v tom nejedem sami, zařadili jsme zase pár nových odkazů. Konkrétně na Živé Kvety, Kolowrat, Stefana Osciatku, litoměřickou Diakonii ČCE a sál Okamžik
Přejeme hezký nový školní rok a rádi vás uvidíme na nějakém koncertě

5.3.2010
Jaro se blíží, tak ani na naší zelené zahrádce neleníme a okopáváme, sázíme a zaléváme.. a máme radost, jak to tady pěkně roste ;-)
Tak třeba v Rozmluvách už klíčí takový Cainův myšionářský výcuc z Nového Zákona (Mt5.), do Rozhovorů jsme zasadili Cainovu odpověď na anketní otázku pro časopis FOLK a pomalu domlouváme letní venkovní akce. Snad se na nich s vámi potkáme ;-)
Jaro s námi a sníh pryč ;o)

6.2.2010
Po třebíčském koncertě v Halahoji nás Milan Zeibert opět potěšil milou recenzí, a tak se tu s vámi o ní podělíme ;-)Zpět