2008
Z důvodu rekonstrukce stránek jsou některé přímé "prokliky" už nefunkčí.


29.12.2008
Již více než rok jsme se na stránkách chlubili novým CéDéčkem, a tak předpokládáme, že to už všichni vědí (nebo alespoň ti, které to nějak zajímá :-) Proto jsme se rozhodli onen banner konečně odstranit.
Ale protože nám to místo najednou připadalo takové prázdné, nahradili jsme vše odkazem na zcela novou Cainovu píseň, kterou bychom vám všem rádi popřáli (nejen) do roku 2009, abyste mohli stále zakoušet, jaké to je, mít toho Nejbližšího NADOSAH

18.6.2008
Skrze chlíveček Odkazy je možno dostat se na stránky různých ekologicky zaměřených organizací a sdružení, neb zelená je barva naše a mlčenlivost.. nás nezachrání ;-)

27.5.2008
Dnes byly spuštěny stránky písničkáře FiFy - neškodného blázna s bazukou, a tudíž nám přibyl jeden záznam v rubrice Odkazy
Je-li FiFa opravdu neškodný se můžete přesvědčit na jednom ze tří nejbližších Cainových koncertů - pouze na vlastní nebezpečí ;-)

23.5.2008
Tak nám to na té naší zelené zahrádce pěkně roste, pohleďte sami - v rubrice Klipy je k vidění zcela nový klip od Malin D. Matějovské na písničku "(taneční) Protestsong", jež trefně vystihuje Cainův pohled na svět :-) (Translated by Vex from Brno - thanx! ).
Na témže místě je přidán i videozáznam písničky "O věčném hladu", pořízený v jezuitském kostele v Brně.
Z Brna rovněž pocházejí i dvě novinky v rubrice Mp3 - záznam pořadu "Jak se Vám líbí" z rádia Proglas a záznam pořadu "Interval" z Radia 7
A když Brno, tak i pár nových fotek jest z tama ;-)
Všem dodavatelům tímto děkujeme!

1.4.2008
S novým měsícem a novým čtvrtletím je tu i několik novinek. Tak zaprvé - konečně je zprovozněno objednávání CD přímo z těchto stránek (viz jednotlivá alba) - děkujeme, FíFo!
Také přibyl úvod k albu Pro jediný vlas víly,
dále recenze od Milana Jablonského - taková protiváha ke všem těm pochvalným článkům, chi ;o),
pár fotek Caina s jeho novou mandokytarou
a v neposlední řadě odkaz na další výtvarné stránky, tentokráte na malíře a spisovatele Pavla Čecha

11.3.2008
Přibyl odkaz na písničkářské duo Nestíháme,
na zelené stránky hudební sekce rádia Proglas
a na úžasnou výtvarnici Simonettu Šmídovou

3.3.2008
Bylo doplněno pár fotek, ale je nutné se k nim prolistovat :-)

25.2.2008
Pan Milan Zeibert nás opět potěšil - tentokráte krásnou recenzí na nové album "Pro jediný vlas víly". A my se s vámi o to také podělíme :-) Viz "Recenze"

14.2.2008
Dne 10.2.2008 Caine dokončil svůj nový hudební nástroj - mandokytaru - a tím se, jak alespoň doufá - "odvážně pustil tam, kam se dosud nikdo nevydal" :-)
A rovněž tím prý končí svoji další pětiletku, tu s předělanou mandolou, korunovanou třemi, žel ne příliš zlatými deskami a vstupuje do nových "krásných světlých zítřků" - s mandokytarou!
(Ovšem velmi nesměle. Při premiéře v divadle Na prádle např. dokonce s fiaskem - jak skromně přiznává...:o)

13.2.2008
A máme tu dva nové klipy! Oba vytvořil Venca "21", jemuž tímto děkujeme a těšíme se na další :-)

11.2.2008
Milan Zeibert napsal takové ohlédnutí za třebíčským koncertem, ve kterém autor konečně nazval věci pravými jmény, jak sám Caine podotýká - totiž jeho zpěv skřehotáním a krákoráním :-)
Článek je ukryt v rubrice "Recenze".

V hitparádě rádia Proglas byla nasazena jako novinka Cainova písnička Lávka (z nejnovějšího alba "Pro jediný vlas víly").
Máte-li pocit, že by se tato píseň měla udržet v hitparádě delší čas, můžete tomu dopomoci svým hlasováním zde

6.2.2008
V rubrice "Recenze" přibyl článek od Jiřího Moravského Brabce s názvem "Mise lehkonohého poutníka", pojednávající o novém CD "Pro jediný vlas víly"

24.1.2008
Záznam Cainova koncertu z 13.12.2007 v rádiu Proglas - v rámci pořadu "Jak se vám líbí" je celý ke slyšení v Archivu na stránkách www.proglas.cz
Přímý odkaz je zdeZpět